Школа 2 сезін 16 серія постер

Школа 2 сезон 16 серія дивитись онлайн

Опис шістнадцятої серії другого сезону: Поліція буквально взяла в облогу школу після тієї історії з наркотиками – вони хочуть знати, звідки у школярки знайшлися заборонені таблетки, ще й такого професійного виготовлення. Дівчина поки тільки ледве отямилася, і не може розповісти, де взяла ту упаковку, а її подруга тим більше нічого не знає – хоча поки з нею обходяться так, немов саме вона – не те що головна підозрювана, а мало не найбільший наркоторговець міста. Андрій розуміє, що рано чи пізно правда відкриється і тоді його можуть притягнути за наркоторгівлю.

Вона не збирається відраховувати винуватця – адже можна покарати і відрахувати будь-яку іншу людину, яку можна буде призначити крайньою, а того, хто насправді це зробив, можна буде провчити і потім.

Правда, у нього й інша проблема – ті люди, які попросили його зробити закладку, тепер впевнені, що не помилилися – і саме новий кур’єр намагався їх обдурити, інакше не можна пояснити того факту, що саме в руках його однокласниці виявилася та посилка.

Дарина Петрівна намагається зам’яти скандал, адже в ньому виявилися замішані відразу два учня ввіреній їй школи – а за таке її шкода не похвалить ні міськно, ні особисто Кирило. Жінка знову змушена просити про допомогу Петра Семеновича, а йому якраз потрібна одна послуга від директора …

Дата виходу 46 серії Школи на 1+1: 13 вересня 2018 року.
Час виходу нової 16 серії 2 сезону: 20:30 за Києвом.