04.09.2018
Школа нова 15 серія 2 сезону

Дивитися онлайн Школа 2 сезон 15 серія

Опис п’ятнадцятої серії другого сезону: Ті, хто давно працює або навчається в школі, добре знає, що Дарина Кисельова нічого не забуває і не прощає. Вона добре пам’ятає той напис, який “прикрасив” перший день її директорства. Після випадкової обмовки вона почала підозрювати, що Петро Сидоренко знає більше, ніж говорить – і шляхом невеликого шантажу намагається дізнатися, хто насправді розфарбував стіну школи балончиком.

Вона не збирається відраховувати винуватця – адже можна покарати і відрахувати будь-яку іншу людину, яку можна буде призначити крайньою, а того, хто насправді це зробив, можна буде провчити і потім.

Лола продовжує знаходити причини потрапити в будинок Дані – але тільки заради того, щоб побачитися з її батьком. Раніше вони робили домашку, дивилися фільм – а тепер Лола збирається провести в цьому будинку цілу ніч, і вже придумала, як це організувати.

Катерина Петрівна намагається дізнатися, що ж приховує минуле їх нового учня Дані. Для цього вона намагається знайти інформацію у його попередній школі, там же де вчилася її дочка – але педагогічний колектив дуже не поспішати розповідати, адже в тій загадковій історії є що приховувати.

Дата виходу нової 45 серії Школи онлайн: 5 вересня 2018 року.
Час виходу 15 серії 2 сезону в хорошій якості: пів-дев’ята по Києву.