Постер нової серії Школи

Школа 2 сезон 14 серія дивитися в хорошій якості

Опис чотирнадцятої серії другого сезону: Тоха довго страждав, коли дізнався правду про свого батька і завуча, але потім вирішив, що довше терпіти і тримати все це в собі не можна. Він хоче зробити так, щоб не тільки вся школа, а й весь світ дізнався, як вчинив його родиною рідний батько. Дарина Петрівна дуже боїться розголосу цієї історію, адже цей скандал знищить не тільки її кар’єру, але ще і поставить хрест на планах Скоропадського.

Ще б пак – високопоставлений офіцер поліції зраджує своїй дружині-вчительці з її ж завучем. Журналісти, навіть столичні, точно захочуть розповісти про це в прайм-таймі.

Даня посварився з батьком через Лолу. Він, як досвідчений інтриган, відразу зрозумів що тато приховує від нього щось важливе, але він ще навіть не здогадується, що між його батьком і його ж однокласницею трапилося насправді. Щоб нагадати синові, хто все-таки в домі головний, тато вирішив на якийсь час залишити його без кишенькових грошей, так як це простий і доступний спосіб впливу на школярів.

Даня не сумує – він знає не тільки багато способів обманювати людей, але ще і сотню способів заробити грошей. Завдяки своїм зв’язкам з місцевим криміналом він дуже швидко організував собі прібільний, але незаконний бізнес.

Дата виходу нової 44 серії Школи онлайн 4 вересня 2018 року.
Час виходу 14 серії 2 сезону: 20:30 за київським часом.