Постер 43 серії Школы

Школа 2 сезон 13 серія дивитися

Опис тринадцятої серії другого сезону: Катерина Анатльевна знайшла ще одну зачіпку, яка доводить, що Даня насправді дуже погана людина, яка не бажає добра нікому, навіть самому собі. Вона все ще сподівається, що бідного хлопчика можна буде напоумити і перевиховати, але не знаходить від близьких підтримки. Батько хлопчика не хоче в усі це вірити, Ніка навіть бачити матір все ще не хоче – а самого Алекса зараз не хоче бачити сама Катя.

За порадою вона звертається до Ігоря Сергійовича, хоча Алекс їй строго-настрого заборонив їй навіть наближатися до батька після того скандалу з розкладом.

Лоліта не знаходить собі місця, вона все ще сподівається, що зможе повернути собі Максима. У дівчини зараз є багато шанувальників в школі, які на багато що готові заради цієї красуні, і вона хоче використовувати їх для своєї нової цілі. Пожертвувати пішаками, аби захопити короля – ця фраза як ніколи підходить до того, що вона задумала.

Ната сильно ображена на Назара, адже завдяки Даня вона дізналася всі подробиці того, що сталося на тій вечірці. Хлопець намагається довести свою любов і йде на небезпечний вчинок.

Дата виходу 43 серії Школи: 4 вересня 2018 року.
Час виходу 13 серії 2 сезону: дивитися нову серію можна буде ввечері.