01.09.2018
Постер серіалу Школа 42 серія

Опис дванадцятої серії другого сезону: Лола не залишає надії знову зійтися з Максимом, їй не вистачає тільки можливості спокійно з ним поговорити в обстановці, коли відразу викинути її за двері у нього не буде можливості. Поки бабуся була в лікарні, вони бачилися щодня, але тоді було не до розмов, а зараз Лола бачить, що у них залишився тільки один шанс нормально поспілкуватися.

Є тільки одна можливість це зробити – потрапити в квартиру. Щоб побачитися з батьком, Лола готова навіть створити видимість відносин з сином. Вона звикла маніпулювати людьми і навіть не здогадується, що Даня в цей же час грає нею самою.

Дарина Петрівна продовжує комплектувати штат школи на свій розсуд. Скоропадський заборонив їй чіпати завуча, а ось про всіх інших мова не йшла. Ще кількох вчителів чекає переатестація, яку вони свідомо не пройдуть, і тоді на їх місце прийдуть нові люди, свідомо лояльні до директрисі і вміють працювати так, як вона вважає правильним.

Білозерська вважає несправедливим таке ставлення до людей і намагається відстояти хоча б деяких з них – дати можливість якщо не допрацювати до пенсії, то хоча або б підшукати собі нову роботу, а не звільнятися в нікуди, поповнюючи черги на біржі праці.

Дата виходу 12 серії 2 сезону 4 вересня 2018 року.
Час показу серіалу Школа 42 серія: о дев’ятій вечора за київським часом. На нашому сайті серію викладемо швидше, ніж на 1+1!