31.08.2018
Школа 41 серія постер

Опис одинадцятої серії другого сезону: Батько Тохи намагається поговорити з сином і повернути його додому. Головна умова – ні про що не розповідати матері, і за це тато готовий піти перед сином на будь-які поступки. Хоче кишенькових грошей – будуть гроші, хоче на вечірку на всю ніч – нехай йде, тільки щоб зберіг секрет батька і Дарини Петрівни.

Спочатку Антон навіть погодився на такі спокусливі умови, адже повна свобода – це те, про що він давно мріяв. З кожним днем ​​він все сильніше почав замислюватися над тим, що відбувається – адже по суті він зрадив мати і тепер збирається розповісти їй правду про те, що їх батько не тільки корумпований поліцейський, але ще і невірний чоловік.

Алекс все сильніше і сильніше переживає за свою майбутню дитину – і за її мати. Він сповнений рішучості дізнатися, хто насправді зараз за нею доглядає, і вже скоро йому вдалося дізнатися, на якій машині їздить новий хлопець Мері.

Катерина Анатоліївна отримала ще один доказ того, що Даня – не такий вже хороший хлопчик, яким вона знала раніше. Вона намагається розібратися в тому, що ж вони не поділили з Нікою, але дочка як завжди відмовляється говорити навіть одне слово. Залишається тільки одне – намагатися дізнатися правду іншими способами …

Дата виходу 11 серії 2 сезону 4 вересня 2018 року.
Час виходу нової 41 серії Школи: рівно о 20:30 за київським часом ми викладемо плеєр з одинадцятою серією школи.