26.08.2018
Школа 2 сезон 10 серія на каналі 1+1

Опис десятої серії другого сезону: Після того, як фотографії голої Лоли потрапили в інтернет і розійшлися по всіляких сайтах для дорослих, дівчина зрозуміла, що зробила велику помилку. Спочатку адміністрація сайту заблокувала її блог за те, що неповнолітня розмістила такий контент, але рекламодавці вже проплатили аванс за рекламу, і тепер гроші потрібно повертати – а дівчина вже витратила їх на ліки для бабусі.

Далі все тільки погіршилося, скандальної фотосесією зацікавилися журналісти і поліція, і дуже скоро інформація дійшла до школи. Першою про це дізналася Дарина Петрівна і для неї це – чудовий шанс за рахунок скандалу позбутися людей, які їй заважають.

У сім’ї Крістіни знову почалися великі неприємності, і коли однокласники дізналися про них – то не підтримали, а як зазвичай стали знущатися над нею ще більше. Вони довели бідну дівчину до того, що вона втекла з класу прямо посеред уроку. Ніхто не надав цього особливої ​​уваги, і навіть вчителі – і тільки Катерина Анатоліївна розуміє, що може трапитися щось погане.

Вона бере машину і їде шукати свою ученицю – і цим сильно ображає дочка. Вероніка впевнена, що заради неї мама ніколи не відклала свої справи, які завжди були на першому місці.

Дата виходу 10 серії 2 сезону: 31 серпня 2018 року.
Час виходу десятой серії Школи: нова 40 серія вийде ввечері, і дивитися її можна буде одночасно з прем’єрою на 1+1.