05.08.2018
Ніка, Лола і Паша

Опис першої серії другого сезону: Змагання в Києві з самого початку пішли не так, як повинні були. Замість того, щоб гідно виступити, зайняти перші місця і в черговий раз захистити престиж школи, яка вважається однією з кращих в Київській області, кожен їх учасників переслідує свої хитрі плани.

Схоже, тільки Катерина Анатоліївна та фізрук сюди приїхали займатися спортом – всі інші зайняті тим, що займаються своїми справами. Лола і Паша намагаються з’ясувати стосунки, а Ніка вмирає від жаху, отримавши SMS з минулого – вона вже здогадалася, від кого вони прийшли …

Тільки одна людина точно знає, що вся ця поїздка і змагання – просто спектакль, спеціально розіграний для того, щоб підставити Катерину і позбавити її спочатку роботи, а потім і дочки, подстроив скандал і відібравши батьківські права на Вероніку. Він давно до цього готувався, тому все пройшло як по маслу.

Закінчилося все тим, що Катерина в один момент втратила і дочка, і роботу. Ніка залишиться в Києві в батьком, а Дарина займе місце директора школи, про який мріяла багато років. Тільки одна людина зможе допомогти – це Олександр Ігорович, але він вже однією ногою в аеропорту і невідомо, чи кине свою мрію про кар’єру юриста в Америці заради людей, яких знає лише кілька тижнів?

Дата виходу 2 серії 1 сезону українського серіалу #Школа: 27 серпня 2018 року.
Час виходу: дивитися нову 31 серію можна буде о 20:00.