07.08.2018
Ліза Василенко, Анна Трінчер і Каріна Чернявська

Настя, Лола і Ната

Опис 1 серії серіалу Школа на 1 + 1: Ніка – дівчина, у якої в житті настала чорна смуга. У школі вона стала об’єктом цькування однокласників, з матір’ю, яка день і ніч займається бізнесом, вона не може знайти спільної мови, а свого батька вона взагалі ніколи не бачила, і нічого про нього не знає

Вирішивши, що далі так жити взагалі не має сенсу, Ніка вибрала найпростіший спосіб вирішити всі проблеми – накласти на себе руки. Спосіб вона вибрала банальний – наковтатися таблеток. Когла мати вранці знайшла свою дочку, то була шокована, адже навіть не підозрювала, що таке може трапитися в їхній родині. На щастя, дитину вдалося врятувати, але лікарі виявили, що це далеко не перша спроба суїциду, а значить у цієї родини великі проблеми.

Школа 1 сезон повністю

Школа 2 сериі

Щоб уникнути лікування дочки в психіатричній клініці, її мама Катерина йде на відчайдушний крок. Вона кидає свій бізнес, який будувала року, щоб бути разом з донькою і разом вирішувати її проблеми. Для цього Ніку переводять в іншу школу, а Катерина намагається влаштується на роботу.

Їй пощастило, як раз йде на пенсію викладач з економіки, і директор, який завжди звик керуватися не правилами, а здоровим глуздом, з радістю бере нову людину на роботу. Хоча нова вчителька і не має профільної освіти, вона з нуля збудувала велику компанію, і вже в чому, а в економіці розбирається.

Це призначення не подобається багатьом людям в школі, як і те, що мати буде вести уроки у дочки. Катя і Ніка повинні будуть пройти через багато випробувань, щоб зрозуміти, що важливіше сім’ї та дружби немає нічого …

Дата виходу 1 серії 1 сезону серіалу #Школа: 15 cічня 2018 року.
Час виходу: український канал 1 + 1 виклав першу серію о 19:00, дивитися її онлайн можна було вже через годину.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/1-sezon/1-seria/